Jako pierwsi na trójmiejskim rynku wykorzystaliśmy w pełnym zakresie technologię kamer 360°

Usługi 360°

Skuteczny marketing nieruchomości coraz częściej wymaga zastosowania nowoczesnych technologii.

Zaopatrzenie w specjalne kamery producentów Insta360, Xiaomi oraz GoPro umożliwia nam jako pierwszym na trójmiejskim rynku nieruchomości wprowadzenie technologii zdjęć wykonanych w 360° jako nieodłącznego standardu prezentacji graficznej wyróżnianych przez nas ofert. Zdobyte w tym obszarze doświadczenie pozwala również na świadczenie szybkich i przystępnych cenowo usług fotografii 360° dla wszelkich podmiotów oraz osób prywatnych, w tym w szczególności dla innych firm nieruchomościowych.

Gdzie publikować wykonane przez nas fotografie 360° ? Przede wszystkim w serwisach:

Facebook
Google Street View
Kuula
YouTube
VeeR VR
Round.me
Momento360
SPINNABLE°
360Cities

lub łącząc je w profesjonalne wirtualne spacery – zamieszczać na własnych stronach www dzięki ogólnodostępnemu oprogramowaniu lub zlecając wykonanie takiego spaceru nam.

Kamery 360° to także możliwość kręcenia filmów sferycznych. Specjalizujemy się w tym zakresie m.in. dynamicznymi ujęciami z dachu jadącego auta czy montażem statycznych ujęć wnętrz nieruchomości.

globus

Technologia 360° w połączeniu z VR oraz AR to nieunikniona przyszłość nieruchomości. Po co zatem stawiać na klasyczny marketing, skoro już teraz można się wyjątkowo wyróżnić?

Nasze specjalizacje

Wybrane realizacje