Szczegóły oferty

Numer oferty:GB0001
Typ transakcji:sprzedaż
Typ inwestycji:działka usługowa
Powierzchnia:1415 m²
Miejscowość:Gdańsk
Ulica:Marynarki Polskiej
Cena: 7.000.000 PLN brutto
Kontakt:799-300-309
Email:banachbroker@gmail.com

280m do przystanku tramwajowego
300m do targów Amber Expo
500m do Stadionu Energa
900m do wjazdu do Tunelu pod Martwą Wisłą oraz na Drogę Zieloną prowadzącą do dzielnic pasa nadmorskiego
1km do Węzła Kliniczna

Działka z doskonałą ekspozycją w pierwszej linii zabudowy, w sąsiedztwie stacji Shell.

Aktualnie zabudowana jest czterokondygnacyjnym budynkiem biurowym o konstrukcji półszkieletowej (wysokość kondygnacji 3,3-3,6), powierzchni użytkowej 1258 m2 oraz kubaturze 5301 m3. Obiekt obsługiwany jest parkingiem na ok. 40 miejsc.

Z uwagi na elastyczny MPZP, nie ustalający przede wszystkim wysokości zabudowy, zaprojektowano swego czasu przebudowę budynku biurowego na obiekt hotelowy z możliwością nadbudowy do dwóch kondygnacji oraz dobudowy klatki schodowej z windą. Docelowo w budynku mogłoby znajdować się nawet 90 pokoi o powierzchni 12-13 m2.

Obiekt wyposażony jest w instalacje: wodno–kanalizacyjną (ścieki odprowadzane są do miejskiego kanału sanitarnego); CO (w węźle cieplnym umiejscowiona jest studzienka zbiorcza); przeciwpożarową (hydranty wewnętrzne zlokalizowane są na parterze i na II piętrze); elektryczną; wentylacyjną i odgromową.

Lokalizacja zyskuje na znaczeniu zarówno w kontekście planowanego przy stadionie potężnego parku rozrywki, obecności prężnie działających targów Amber Expo jak i możliwości alternatywnego dojazdu z czterech kierunków.

Parametry działki oraz istniejącego budynku sprzyjają planowaniu biznesu w wielu scenariuszach.

Opiekun oferty:

Skontaktuj się