Szczegóły oferty

Numer oferty:GB0011
Typ transakcji:wynajem
Typ inwestycji:dom
Powierzchnia:545 m2
Miejscowość:Rumia
Ulica:Hutniczna
Cena: 15.000 PLN brutto
Kontakt:501-513-167
Email:michalskibroker@gmail.com

Poszukujesz przestronnego i eleganckiego domu z dużym tarasem oraz pięknym zielonym ogrodem? A może rozglądasz się za wyjątkowym miejscem dla swojej firmy?

Obie opcje są możliwe do zrealizowania w przedstawionej tu nieruchomości.

Duży i zadbany dom o powierzchni całkowitej 545 m2. Powierzchnia użytkowa 209 m2 – piękny przestronny parter oraz funkcjonalne i jasne piętro (poddasze o zminimalizowanych skosach). Parter składa się z dużego salonu połączonego z jadalnią, kuchni z dodatkową spiżarnią, toalety oraz dużej strefy wejściowej. Piętro to 4 pokoje oraz 2 łazienki.

To co na pewno wyróżnia dom spośród innych to ogromna piwnica, rozplanowana w przemyślany sposób i mogąca pełnić szerokie funkcje. Mamy tu zarówno miejsce przygotowane na basen, jak i saunę. Do tego przestronne pomieszczenia o ponadnormatywnej wysokości. Ogromny potencjał do wykorzystania przy różnorodnej działalności.

W tym miejscu należy wspomnieć o miejscach parkingowych – do dyspozycji jest duży 40-metrowy garaż oraz kilkustanowiskowy podjazd. Wszystko zabezpieczone automatycznymi bramami.

Dom to jedno, ale atrakcyjność nieruchomości podnosi to co znajdujemy po wyjściu z salonu – ogromny taras oraz niesamowity kawałek zieleni – swój prywatny leśny zagajnik. Wszystko doskonale utrzymane i zapraszające do skorzystania.

Funkcja mieszkalna prezentowanej nieruchomości jest czymś naturalnym. Ale jest to też nieruchomość o niesamowitym potencjale do prowadzenia działalności. Prestiżowa siedziba firmy, kancelaria prawnicza, a może wyjątkowe przedszkole?

Naprawdę, warto obejrzeć nieruchomość na żywo i przekonać się samemu o jej potencjale. Tymczasem zapraszamy na wirtualny spacer.

Opiekun oferty:

Skontaktuj się